بليط نجف

تور نجف – تور نجف هوايي | تور نجف ارزان قيمت

تور هاي كربلا  با اقامت  ۷ شب و ۸ روز و اعزام ها در روزهاي دوشنبه ، چهارشنبه و جمعه از فرودگاه امام خميني به فرودگاه نجف بصورت رفت و برگشت برگزار مي شود. اعزام هاي دوشنبه و چهارشنبه، ۲ شب در نجف و ۵ شب در كربلا و اعزام هاي جمعه، ۳ شب در نجف و ۴ شب در كربلا اقامت خواهند داشت. همه ي پكيج ها داراي پذيرايي كامل  با خدمات صبحانه، ناهار، شام و آشپز هاي ايراني پذيراي زائرين گرامي مي باشند.

رزرو تور نجف ارزان قيمت در سيناتور | خريد بليط نجف در سيناتور

 

مدارك مورد نياز براي سفر كربلا شامل : اصل گذرنامه (پاسپورت) و ۲ قطعه عكس رنگي ۴*۳ زمينه سفيد

خدمات تور شامل : بليط رفت و برگشت، ترانسفر فرودگاهي و بين شهري، اخذ ويزا بصورت انفرادي يا مانيفست (گروهي)، بيمه، گشت و زيارت دوره، مدير و مداح مجرب است.

خدمات زيارتي در نجف شامل : زيارت بارگاه ملكوتي حضرت علي (ع) – مسجد كوفه – مسجد سهله – مسجد حنانه – وادي السلام – خانه اميرالمومنين (ع)

خدمات زيارتي در كربلا شامل : زيارت بارگاه ملكوتي حضرت امام حسين (ع) – زيارت بارگاه ملكوتي حضرت اباالفضل (ع) – خيمه گاه– تل زينبيه – قتلگاه – كف العباس – نهر علقمه – مقام حضرت علي اصغر (ع) – مقام حضرت علي اكبر  (ع) – مقام حضرت امام زمان (عج)

 

هزينه تور نجف با توجه به زمان اعزام و مناسبت هاي ملي و مذهبي متغير است. قيمت لحظه اي تور هاي نجف را مي توانيد از سايت و آدرس كانال تلگرام سيناتور مي توانيد داشته باشيد.

 

نوضيحاتي كه در مورد بليط نجف بايد بدانيم

نجف نام شهري در كشور عراق است كه اين شهر مركز استان نجف است و از مقدس‌ترين شهرهاي شيعيان و مركز قدرت سياسي شيعيان در عراق بشمار مي‌رود. در متون تاريخي، اسامي گوناگوني براي نجف ذكر شده است از جمله غري يا غريان، مشهد، نجف اشرف، الطور، الطهر، الجودي، الربوه، بانقيا و اللسان. نجف مشهورترين نام شهر مي‌باشد كه پس از آن صفت اشرف نيز اضافه مي‌گردد و مجموعاً نجف اشرف گفته مي‌شود. نجف واژه‌اي عربي است كه به معناي منجوف مي‌باشد. منجوف مكاني است مستطيل شكل و مرتفع كه آب دراطراف آن جمع مي‌گردد ولي بر سطح آن جاري نمي‌شود.

نجف همواره محل تردد و اقامت زائران و نيز مشتاقان علوم ديني است كه اين عامل در رونق تجارت آن تأثيري بسزا دارد. اين شهر مدت زيادي در مسير كاروان‌هايي قرارداشته كه براي انجام مناسك حج از راه خشكي عازم مكه ومدينه بودند. اين ويژگي نيز در ارتباط نجف با شهرها و مراكز تأثير زيادي داشته است.

بازرگاني در نجف رونق فراواني دارد و با تاجران حجاز و نجدو عمان و يمن و كويت در ارتباط است. منسوجات نجف مشهور بوده و عباي مرغوب و مطلوب نجفي خريداران فراواني داردكه به دليل تقاضا و خريد فراوان هرساله به شهرهاي ديگر عراق صادر ميشود.

موقعيت جغرافيايي:

نجف در ۱۶۰ كيلومتري جنوب بغداد و از طرف ديگر نزديك شهر كوفه قرار گرفته به نحوي كه نجف و كوفه را نميتوان از هم جدا دانست.  جمعيت آن ۵۸۵٬۶۰۰ نفر برآورد شده‌است. وضعيت جغرافيايي شهر نجف كه مستطيل شكل بوده و از زمين‌هاي پيرامون بلندتر است موجب شده نام نجف بر آن نهاده شود.

نوشته شده توسط سيناتور | ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۵۱ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |