تور مشهد هوايي

تور مشهد هوايي

 

 

در ارتباط با تور مشهد هوايي بدانيم :

– تور مشهد هوايي با پروازهاي بويينگ و يا ايرباس برگزار مي گردد.

– تورهاي مشهد همه روزه در چندين ساعت پروازي از تهران و ساير شهرهايي كه به مشهد پرواز مستقيم دارند انجام مي گيرد. 

– مسافران تور مشهد ميتوانند نوع حركت خود و همچنين ساعت رفت و برگشت خود را بر اساس ظرفيت پروازها به دلخواه انتخاب نمايند.

– تعداد روزهاي اقامت براي تور مشهد به دلخواه مسافرين قابل انتخاب مي باشد ولي عموما تورهاي مشهد به صورت ۲شب-۳روز و يا ۳شب-۴روز از سوي مسافران تور مشهد رزرو مي شود .

– تمامي مدارك تور مشهد مانند بليط هواپيما ، واچر هتل و … به صورت الكترونيكي صادر مي گردد . از اين رو  مسافراني كه قادر به مراجعه حضوري به آژانس نيستند مي توانند مدارك خود را از طريق فاكس ، ايميل، تلگرام و.. دريافت نمايند .

– ساعت تحويل و تخليه اتاق هتل به ترتيب ساعت ۱۴:۰۰ و ۱۲:۰۰ ميباشد . از اين رو چنانچه مسافران تور مشهد ساعت پروازي خود را خارج از اين ساعت انتخاب نمودند مي توانند وسايل خود را به لابي هتل تحويل داده و برنامه هاي گشت شهري ، خريد ، زيارت را در زمان باقيمانده تا تحويل هتل و يا زمان حركت خود در نظر بگيرند .

– در كليه هتل ها ارائه شناسنامه براي احراز محرميت الزاميست .

– آژانس سيناتور با كليه هتل هاي ۳ ستاره و بالاتر و هتل آپارتمان هاي مشهد كه كيفيت مناسبي را براي پذيرايي از مسافران دارند  همكاري دارد ، ليكن از آنجايي كه درج نام  و قيمت همه هتل ها مقدور نيست چنانچه براي تور مشهد خود هتل خاصي را مد نظر داشتيد و قيمت آن ذكر نشده بود ، براي اطلاع از قيمت آن هتل ميتوانيد با بخش مشهد آژانس تماس حاصل نماييد.

 

 

نوشته شده توسط سيناتور | ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۱۷:۴۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |